آغاز تولید فیلم Black Adam در ژوئیه 2020

آغاز تولید فیلم Black Adam در ژوئیه 2020
دواین جانسون، هنرپیشه اصلی فیلم Black Adam می گوید که ساخت این فیلم در ژوئیه سال 2020 آغاز می شود.

طبق گفته دواین جانسون، فیلم Black Adam در ژوئیه 2020 ساخته می شود. جانسون در سال های اخیر به یکی از مطرح ترین بازیگران دنیای هالیوود تبدیل شده و به زودی در نقش بلک آدام به دنیای DC قدم خواهد گذاشت. بلک آدام، دشمن قسم خورده شزم بوده و کتاب مصور آن در سال 1945 به چاپ رسیده است.

در هنگام ساخت فیلم شزم، انتظار می رفت که بلک آدام به عنوان دشمن اصلی ظاهر شود. اما در سال 2017 معلوم شد که قرار است فیلم جداگانه ای برای بلک آدام ساخته شود که روایت آن به پیش از رویارویی با شزم باز می گردد. همانطور که می دانید، دکتر سیوانا به عنوان شخصیت جنجالی در فیلم شزم انتخاب شد و به نظر می رسد که در قسمت دوم این فیلم هم دشمن اصلی شزم باشد. فیلم برداری شزم 2 در سال 2012 آغاز می شود که ظاهرا مصادف با ساخت فیلم بلک آدام است.

جالب است بدانید که طرفداران بسیاری سال ها منتظر مانده اند تا هنرنمایی جانسون در نقش بلک آدام را تماشا کنند. شایعات متعددی حاکی از حضور وی در فیلم جدید The Suicide Squad منتشر شده که البته صحت آن ها مورد تایید قرار نگرفته است.

ژاومه کویت-سرا کارگردانی فیلم Black Adam را بر عهده داشته و آدام استیکیل نیز فیلم نامه آن را نوشته است. فیلم برداری Black Adam تقریبا همزمان با ساخت فیلم Shazem 2 آغاز خواهد شد، اما طبق گفته های زکری لی‌وای، بلک آدام تا قبل از قسمت سوم شزم در مقابل این ابرقهرمان قرمزپوش قرار نخواهد گرفت.

به نظر می رسد که DC نقشه های بزرگی برای بلک آدام در سر دارد. جانسون در سال 2014 به نقش آفرینی خود در نقش این شخصیت شرور اشاره کرد، اما DC تصمیم گرفت تا ابتدا شزم را به مخاطبین معرفی کند. ساخت فیلم Black Adam احتمالا به درازا خواهد کشید، چراکه تیم تولید هنوز وارد عمل نشده و در سال آینده کار خود را آغاز خواهند کرد. به هر حال تاکید دواین جانسون بر ساخت این فیلم، اشتیاق بسیاری را در دل هواداران دنیای ابرقهرمانان DC به وجود آورده است.

  • تاریخ: شنبه 27 مهر 1398 - 22:22
  • صفحه: اولو مگ
ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)