درباره ما

بازدید: 2315

فروشگاه اُولولند (سرزمین تخفیف ها)
نام اُولولند ترکیب خلاقانه ای از علامت درصد(%) و کلمه LAND به معنی سرزمین می باشد (LAND%) که در زبان آدرس نویسی تحت وب با نام OlOLAND نام گذاری شده است.
اینگونه است که اُولولند به سرزمین تخفیف ها تبدیل شد که در نگاه اول خلاقیت و قیمت های مناسب را به شما عزیزان القا کند تا بدانید هدف مجموعه اُولولند ، ارایه میانبری برای خرید اینترنتی آسان مطمئن و با قیمت های مناسب می باشد تا شیرینی یک خرید خوب را برای شما به ارمغان آورد.
با پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن و در دسترس بودن اینترنت نیاز به خرید اینترنتی بیش از پیش حس می شود آنقدر که شما تمامی کالا های مورد نیاز خود را در یک قاب با قیمت های مناسب خواهید داشت و امکان مقایسه کالا ها باهم و توضیحات و نقد و بررسی های حرفه ای به شما کمک کند که انتخابی مناسب با قیمتی مناسب را داشته باشید و نتیجه این تلاش چیزی جز یک انتخاب هوشمندانه نیست.
فروشگاه اُولولند در کنار فعالیت خود به صورت فروشگاه اینترنتی فعالیت های را در زمینه آموزش و مقالات مختلف برای افزودن به سطح آگاهی عمومی در دستور کار خود دارد.

تیم اُولولند آماده خدمات رسانی به شما در تمامی ساعت های شبانه روز می باشد تا شما وقت بیشتری برای خود و خانواده خود داشته باشید.

بازخوردها
    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)